Turystyka

Redakcja
Oczywiście - strażacki śmigus - dyngus też! Uzupełniliśmy, dziękujemy :-)
Uczennica
Iwona daj żyć
Pascha, czyli sernik
Czy w czasie rekolekcji się nie je?
CONRAD
A MOŻE KTOŚ ZECHCIAŁBY POSPRZĄTAĆ GÓRĘ TRZECH KRZYŻY. LEŻĄ TAM SETKI BUTELEK PLASTIKOWYCH, SZKLANE BUTELKI PO RÓŻNYCH TRUNKACH. A BRAK SZALETU NA SZCZYCIE TO KOLEJNY PROBLEM. DOBRZE , ŻE TAM MOCNO WIEJE. TO MOŻNA JESZCZE ODDTCHAĆ.
pijany znad Grodarza
To ,że przyjezdni śmiecą specjalnie nie dziwi. Dziwi natomiast, że urzędnicy Magistratu nie znają nazw miejscowości na rzecz których i dzięki którym pobierają pensję. W Mięćmierzu, na tablicy ogłoszeń, wisi prośba Burmistrza coby właściciele działek położonych wzdłuż drogi " Okale - MĘĆMIERZ" usunęli niebezpieczne konary z drzew. Niby Burmistrz prosi, ale ODEZWY nie podpisał. ps. Czy odezwa odniesie skutek ?. Mocno , i to bardzo, wątpię. Zobaczymy ILE LAT będzie ona wisieć. Z tego co czytalem, to wiem, że w Polsce obowiązują ustawy, w tym ustawa " Postepowanie administracyjne". No tak, tylko że trzeba ustalić właściciela działki i przesłać mu wezwanie " do usuniecia", następnie upomnienie a jeszcze dalej , wykonać postepowanie zastępcze a następnie egzekwować koszty tego wykonania. . Uff. To nie na " ręce" urzędnika. Niech tak pozostanie, tym bardziej, że miejscowości MĘĆMIERZ nie ma w Polsce.
Kargul
Krapkowice Krapkowicami a w Krużewnikach był ? Aaaa!
Jacek
I czego Ty się tak gorączkujesz? Nie słyszałaś o wielkim polowaniu na psy w Kazimierzu. Będzie chińska knajpa i polskie psy w chińskich sosach. Jak zabraknie to dowiozą z Bochotnicy czy Wąwolnicy. Smacznego !
Harry
szanowna Ago!!--czy ty moze jestes z Plebanka??
Ronaldo
I MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁKARZYKACH NA SPRĘŻYNACH! DZiSIAJ, godz 17. studio kzmrz. każdy może wziąć udział!
Redakcja
Jeden z komentarzy został wyłączony. Prosimy o wpisy zgodne z regulaminem dyskusji.
Redakcja
Wystarczy skorzystać z linka przy opisie danego wydarzenia :-)
ahahah
ja to bigos zjadłem ze smakiem. Dzisiaj wyjątkowo dobrze smakował.
BLK
Panowie a firma z Radomia to co ?
Wkurzające
prawie przestalam tu zaglądać,za dużo pijanych.
Pokaż stopkę